Niestety, pierwszy mecz sparingowy przegrany...

LKS Górki Śląskie 5:1 (1:1) SOKÓŁ CHWAŁĘCICE

Niestety po dobrym początku spotkania przegrywamy pierwszy sparing przygotowawczy do nowego sezonu. Mecz zaczął sie dobrze dla nas, w 10 minucie wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Dawida Gaszki. Niestety juz w 23 minucie straciliśmy bramkę na 1:1, do przerwy wynik sie nie zmienił pomimo kilku dobrych sytuacji dla obu ekip. Druga połowa niestety przebiegała już pod dyktando gospodarzy, bramki w 50, 60 i 63 minucie były efektem ich całkowitej dominacji. Po straceniu piątej bramki w 75 minucie ruszyliśmy do przodu, i na kilka ostatnich chwil przyjęliśmy inicjatywę lecz niestety nic z tego nie zaowocowało strzeleniem bramki. Ogólnie nasza gra wyglądała zdecydowanie lepiej niż w poprzednim sezonie, duzo podań i ciekawe akcje dają nadzieję na przyszłość. Pomimo braku kilku podstawowych zawodników, i złego wyniku nasza drużyna nie zaprezentowała sie źle, zabrakło tylko troszkę sił.