Leszczyny zdobyte!

Niedzielne przedpołudnie, Leszczyny.

Sokół Chwałęcice po kompromitującej porażce na własnym boisku z Bełkiem przyjeżdża do Leszczyn po odkupienie win.
Od początku meczu dało się zauważyć przewagę naszej drużyny. Stwarzaliśmy więcej sytuacji, a co najważniejsze wreszcie zagraliśmy pewnie w obronie. Niestety w pierwszej połowie mimo usilnych starań nie udało się strzelić gola.

Druga połowa, tak jak pierwsza należała do drużyny Sokoła. W 64 minucie Dariusz Zimoń i Dawid Gaszka nie potrafili się zdecydować kto ma strzelić gola, wymieniając ze sobą kilka podań, na szczęście bardziej doświadczony Dawid wziął inicjatywę w swoje nogi i uderzył na bramkę nie dając szans bramkarzowi gospodarzy! W 80 minucie spotkania zawodnik gospodarzy otrzymał drugą żółtą kartkę (pierwsza w 70 minucie) i musiał opuścić boisko. Osłabieni gospodarze pięć minut później stracili drugą bramkę. Tomasz Kufieta dośrodkował piłkę w pole karne, a tam Rafał Zwyrtek przyjął podanie i uderzył z 5 metrów mocno pod poprzeczkę!

Takim sposobem SOKÓŁ Chwałęcice wygrywa swój drugi mecz w tym sezonie (oba na wyjeździe). Jest to dobra wiadomość, zwłaszcza po wysokiej porażce w poprzedniej kolejce, Sokoły pokazały że potrafią podnieść się z kolan. Drugim świetnym prognostykiem jest czyste konto, w końcu nasza gra obronna wyglądała bardzo solidnie!

SKŁAD:
D.Jarząbek; T.Kufieta, P.Grychtoł, D.Bieńczak, K.Benisz; D.Swaczyna, D.Gaszka, K.Przygoda, J.Cukrowski; D.Zimoń, P.Fleiszok.

REZERWY:
A.Kołodziej, K.Holona, D.Kozak, R.Zwyrtek, R.Odrzywolski