Inauguracja rundy rewanżowej — Skrbeńsko vs. Sokół

Uwaga, uwaga.. to już w ten weekend!
Rozgrywki wznawia rybnicka C-klasa, a wraz z nią nasze Sokoły.
Po owocnym okresie przygotowawczym czas rozpocząć marsz w górę tabeli, najbliższym przeciwnikiem LKS Skrbeńsko!

Niewielka jest historia spotkań z drużyną ze Skrbeńska. Drużyna z pod czeskiej granicy jeszcze w sezonie 2012/13 grała na poziomie A klasy, przez co dopiero w poprzednim sezonie rozgrywaliśmy potyczki ligowe z tym doświadczonym przeciwnikiem. W poprzednim sezonie przegraliśmy oba spotkania z naszym jutrzejszym rywalem, najpierw wysoko bo aż 0:6 na boisku w Chwałęcicach, natomiast w Skrbeńsku po bardzo kontrowersyjnym spotkaniu ulegliśmy 3:1. W tym sezonie mecz z LKS Skrbeńsko był meczem inauguracyjnym, po niezwykle zaciętej i emocjonującej potyczce przegraliśmy 0:1. Mamy nadzieję na udany rewanż już w najbliższą sobotę!
W trakcie sumiennie przepracowanego okresiu przygotowawczego rozegraliśmy osiem sparingów (bilans 1:1:6), teraz nadszedł czas na sprawdzian poczynionych postępów. Sprawdzian dla nowych, jak i starych twarzy w naszym zespole.
Ponadto w nową rundę wchodzimy odmienieni wizualnie — dzięki firmie ECOL, Sokoły na murawę stadionu w Połomi wybiegną w nowych strojach — zdjęcie nowych stroi do zobaczenia poniżej.
Mecz odbędzie się w sobotę (02.04.2016r) o godzinie 15:00 na boisku klubu sportowego "Płomień" Połomia, przy ulicy Centralnej 83 w Połomi. Wszystkich sympatyków naszej drużyny gorąco zapraszamy na to widowisko!